Solution Architect

Zahraniční společnost, která je celosvětovým leadrem trhu v oboru kybernetické bezpečnosti a vysílací a mediální techniky, hledá nového seniorního kolegu s cílem podpořit své výrobní závody v oblasti IT systémů.

Popis pozice/náplň práce:

• Návrh a design vhodné architektury systémů a jeho převedení do funkční specifikace
• Analýza stávajících a plánování budoucího rozvoje IT systémů
• Analýza výrobních a logistických procesů a jejich optimalizace
• Spolupráce s lokálním a mezinárodním projektovým týmem
• Vývojová dokumentace nástrojem EA v jazyce UML

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Znalost technik a nástrojů pro modelování IT architektury
• Zkušenosti s ERP systémem SAP (SAP4HANA)
• Zkušenosti s výrobními informačními systémy (MES)
• Zkušenosti s technologiemi C#, JAVA, PYTHON výhodou
• Zkušenosti s cloudovou technologií výhodou
• Komunikativní úroveň anglického jazyka, popř. německého jazyka

Nabízíme:

• Zázemí stabilní zahraniční společnosti
• Vysokou firemní kulturu, příjemné pracovní prostředí
• Profesní rozvoj
• Dobré finanční ohodnocení
• Práci z home office
• Široký benefitní systém

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha