O nás

V České republice jsme klíčovým hráčem trhu v oblasti Executive Search a Management Consulting a Compensation & Benefits, stejně jako naše mateřská společnost v Německu. Řadíme se mezi úspěšné poradenské společnosti především v oblasti automobilového průmyslu, strojírenské výrobě, logistice a v retailu.

Od roku 1996, kdy byla založena česká dceřiná společnost Kienbaum, hledáme klíčové zaměstnance pro vaši firmu s maximálním nasazením. Radíme vám, našim klientům, v oblasti náboru zaměstnanců, vyhodnocujeme a rozvíjíme schopnosti vašich vedoucích pracovníků a senior manažerů napříč českým a slovenským trhem.

Při naší práci vnímáme jako nezbytné kombinovat naše zkušenosti z oblasti Executive Search s aktivitami z oblasti Management Consulting. Nabízíme tím našim klientům komplexní řešení, které dotváří jejich personální strategii. Tomu odpovídá i skutečnost, že každoročně realizujeme 90–110 úspěšných projektů v oblasti Executive Search.

Kromě přímého vyhledávání jsme specialisté také na oblast personální diagnostiky, vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů.

Již řadu let také vydáváme studie odměňování zaměřené na Českou republiku a zajišťujeme tak našim klientům podklad pro jejich strategická rozhodování týkající se mezd a benefitů.