O nás

V České republice jsme klíčovým hráčem trhu v oblasti Executive Search a Management Consulting, stejně jako naše mateřská společnost v Německu. Řadíme se mezi úspěšné poradenské společnosti především v oblasti automobilového průmyslu a ve strojírenské výrobě. V posledních letech dosahujeme velmi dobrých výsledků i v oblasti retailu.

Od roku 1996, kdy byla založena česká dceřiná společnost Kienbaum, hledáme klíčové zaměstnance pro vaši firmu s maximálním nasazením. Radíme vám, našim klientům, v oblasti náboru zaměstnanců, vyhodnocujeme a rozvíjíme schopnosti vašich vedoucích pracovníků a senior manažerů napříč českým a slovenským trhem.

Při naší práci vnímáme jako nezbytné kombinovat naše zkušenosti z oblasti Executive Search s aktivitami z oblasti Management Consulting. Nabízíme tím našim klientům komplexní řešení, které dotváří jejich personální strategii. Tomu odpovídá i skutečnost, že každoročně realizujeme 90 – 110 úspěšných projektů v oblasti Executive Search.

Kromě přímého vyhledávání jsme specialisté také na oblast personální diagnostiky, vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů. Již řadu let vydáváme v ČR a SR studie odměňování zaměřené hlavně na vedoucí pracovníky.