Purchasing Manager/Manažer nákupu

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost z oblasti automobilového průmyslu a jejich závod v Trenčianskom kraji, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Řízení procesů nákupního oddělení
Nákup od dodavatelů ze Slovenska i zahraničí
Vedení a motivace týmu oddělení nákupu
Sledování trhu dodavatelů a jejich výběr, rozvoj, zajištění spolupráce s dodavateli
Tvorba nákupní politiky, příprava a uzavírání smluvních vztahů
Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
Reporting řediteli společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru/ SŠ vzdělání s odpovídající praxí
Víceletá praxe v oblasti nákupu, z automotive společnosti
Zkušenost s nákupem přímého materiálů
Zkušenost s řízením týmu
Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
Znalost práce v SAP podmínkou
Výborné organizační schopnosti a komunikačními dovednosti

Nabízíme:

Zázemí a podporu dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti
Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
Velmi dobré finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Trenčiansky kraj/Bánovce nad Bebravou