Global Quality Manager

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou komponent pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Řízení kvality v globálním měřítku
• Sledování, řízení a optimalizace nákladů kvality
• Vedení projektů standardizace kvalitativních nástrojů (SPC, FMEA, 8D…)
• Implementace a optimalizace pracovních postupů a pokynů
• Optimalizace příručky řízení kvality
• Plánování a provádění interních auditů kvality a dodavatelských auditů
• Aktualizace kontrol systému kvality s ohledem na legislativní změny a normy
• Dohled nad externími auditory a inspektory kvality

Potřebné znalosti/očekáváme:

• SŠ / VŠ vzdělání
• Min. 7 let zkušeností s řízením kvality v průmyslové společnosti s regionální zodpovědností
• Znalost AJ min. úroveň B2 slovem i písmem
• Komplexní znalosti řízení jakosti (IATF, ISO 13485, ISO 9001)
• Znalost nástrojů štíhlé výroby na vysoké úrovni
• Zkušenosti z ostatních výrobních pozic vítány
• Zkušenosti s vedením týmu
• Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti s orientací na zákazníka a služby
• Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

• Pracovní příležitost ve stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující finanční podmínky navázané také na dosažené výsledky
• Pracovní cesty po celém světě
• Roční odměny
• Firemní školení

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Karviná