TEAM LEADER NÁKUPU

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, která patří mezi top zaměstnavatele v Ústeckém kraji, vyhledáváme vhodného kandidáta/tku na nově otevřenou pozici.

Popis pozice/náplň práce:

• Řízení procesů nákupního oddělení
• Nákup od dodavatelů z ČR i ze zahraničí
• Vedení a motivace týmu oddělení nákupu
• Sledování trhu dodavatelů a jejich výběr, rozvoj, zajištění spolupráce s dodavateli
• Tvorba nákupní politiky, příprava a uzavírání smluvních vztahů
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• Reporting do mateřské společnosti a top managementu firmy

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru/ SŠ vzdělání s odpovídající praxí
• Víceletá praxe v oblasti nákupu, z výrobní společnosti
• Zkušenost s nákupem přímého materiálů
• Zkušenost s řízením týmu – výhodou (náš klient zváží i kandidáty na pozici Senior nákupčí s ambicí dalšího profesního rozvoje)
• Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
• Výborné organizační schopnosti a komunikačními dovednosti

Nabízíme:

• Zázemí a podporu dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti
• Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
• Využití jazykových znalostí
• Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity

Lokalita/místo výkonu práce:

Ústecký kraj/Chomutov