Finanční Manager

Pro našeho klienta, kterým je mezinárodní automotive společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Komplexní odpovědnost za finanční problematiku společnosti.
• Příprava ročního finančního plánu, následné sledování jeho plnění.
• Odpovědnost za správné vedení výkazů, bilance, finanční účetnictví, daně, cash-flow, finanční controlling.
• Strategické finanční plánování.
• Vedení finančního oddělení a týmu spolupracovníků, jejich motivace a rozvoj.
• Projektový management, optimalizace dostupných zdrojů
• Zastupování společnosti v komunikaci se státními institucemi, bankami a pojišťovnami.
• Odpovědnost za dosažení stanovených cílů a profitabilitu společnosti.
• Úzká spolupráce s vedením společnosti v ČR a zahraničí,
• Reportování vedení společnosti.

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání ekonomického zaměření.
• Minimálně 5 let praxe na pozici finančního managera v automobilové výrobní společnosti.
• Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací.
• Velmi dobrá, aktivní znalost německého nebo anglického jazyka.
• Zkušenosti s vedením a motivací týmu.

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s možností dalšího profesního růst.
• Uplatnění dosavadních zkušeností ve společnosti se zavedenou firemní kulturou.
• Velmi dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody s benefity.

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Kladno