STAVBYVEDOUCÍ

Pro našeho klienta, respektovanou stavební společnost s dlouholetou působností na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ

Popis pozice/náplň práce:

• Dohled nad provedením stavby dle projektové dokumentace
• Dohled nad efektivností prací na stavbě a dodržováním časového harmonogramu
• Řízení a organizace činnosti podřízených pracovníků na stavbách
• Zadávání úkolů, kontrola plnění pracovních činností a kvality odvedených prací
• Sledování nákladů a odpovědnost za ekonomický výsledek stavby
• Odpovědnost za dokončení prací v termínu
• Dodržení kvality a bezpečnosti práce
• Spolupráce s dodavateli
• Reporting výrobnímu řediteli

Potřebné znalosti/očekáváme:

• SŠ/VŠ vzdělání – obor stavebnictví
• Praxe na pozici stavbyvedoucího min. 3 roky
• Časová flexibilita, vysoká pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
• Komunikativní schopnosti
• Znalosti a orientace ve výpočtech
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Autorizace v oboru inženýrské, dopravní stavby nebo mosty výhodou

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradici
• Odpovědnou a zajímavou práci
• Možnost seberealizace
• Zajímavé finanční ohodnocení s řadou benefitů – služební automobil, notebook, mobilní telefon, stravenky, týden dovolené navíc, penzijní připojištění

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Ústecký kraj s projekty po celé ČR

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám Váš životopis v češtině pod referenčním číslem 9709/SV.
Pro bližší dotazy je Vám k dispozici paní Andrea Kalinová na tel. 224 948 168, 737 246 691.

Lokalita/místo výkonu práce:

Ústecký kraj/Ústí nad Labem