HR MANAGER

HR MANAGER

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní výrobní společnost s výrobním závodem ve Středočeském kraji, hledáme zkušeného kandidáta/ku.

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení týmu podřízených, jejich rozvoj a podpora v odborném růstu
• Vytvoření strategického HR plánu
• Zajišťování vzdělávání a dalšího rozvoje pracovníků, tvorba koncepcí ve vzdělávání
• Podpora manažerů při zavádění změn, posilování jejich vůdčích schopností
• Nastavení a udržování efektivní komunikační sítě mezi jednotlivými zaměstnanci
• Tvorba hodnotících a benefitních systémů, motivace pracovníků
• Výběrová řízení, onboarding
• Zajištění požadovaného počtu výrobních operátorů
• Employer branding, spolupráce s ÚP, školami a pracovními agenturami
• Komunikace napříč společností, úzká kooperace s vedením společnosti
• Pravidelný reporting na ředitele a na centrálu společnosti v zahraničí

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí
• Min. 5 let praxe na pozici HR Managera ve výrobní společnosti nad 300 lidí
• Zkušenost s vedením kompletní HR agendy ve výrobní společnosti
• Pro-aktivita, zájem o nové přístupy v oboru
• Zkušenost s agenturním zaměstnáváním výhodou

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a významné společnosti
• Uplatnění vlastní iniciativy, možnost budovat nové strategie
• Zajímavé finanční ohodnocení a benefitní systém (automobil k soukromým účelům a další zajímavé benefity)
• Využití cizích jazyků

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Mladá Boleslav