FINANCIAL CONTROLLER

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní automotive společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky pro nově otevřenou pozici.

Popis pozice/náplň práce:

• Zodpovědnost za sestavování finančních plánů, rozpočtů, výkazu cash flow
• Sledování rozpočtu, jeho plnění, management nákladů
• Zpracování reportů, analýz a jejich prezentace mateřské společnosti
• Podílení se na strategickém rozvoji společnosti
• Sestavování nákladových, výrobkových kalkulací a jejich kontrola
• Úzká spolupráce s vedením na finančním řízení společnosti
• Zodpovědnost za dodržování účetních pravidel a standardů

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Zkušenost na obdobné pozici v automotive
• Praxe min. 5 let v controllingu
• Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací
• Znalost účetnictví
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• Velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
• Logické a analytické myšlení

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
• Příležitost zaujmout klíčovou pozici ve firmě
• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Využití jazykových schopností

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Kladno