Finance Manager

Pro našeho klienta, automotive společnost na Domažlicku hledáme vhodné kan-didáty/tky pro otevřenou pozici:

FINANCE MANAGER

Popis pozice/náplň práce:

· Zodpovědnost za finance 3 výrobních závodů v ČR
· Vedení týmu účetnictví a controllingu - 10 lidí
· Sestavování finančních plánů, rozpočtů, výkazu cash-flow
· Sledování rozpočtu, jeho plnění, management nákladů
· Zpracování měsíčních závěrek, reportů, analýz a jejich prezentace vedení společnosti
· Sestavování nákladových, výrobkových kalkulací a jejich kontrola
· Úzká spolupráce s vedením na finančním řízení společnosti
· Podílení se na strategickém rozvoji společnosti·
· Zodpovědnost za dodržování účetních pravidel a standardů

Potřebné znalosti/očekáváme:

· VŠ vzdělání ekonomického směru
· Praxe ve vedení financí zahraniční výrobní společnosti min. 5 let
· Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací
· Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme:

· Zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
· Velmi dobré finanční ohodnocení a služební automobil
· Zaměstnanecké benefity
· Využití jazykových schopností

Lokalita/místo výkonu práce:

Plzeňský kraj/Domažlice