Obchodní ředitel CZ/ SK – laboratorní technika

Pro našeho klienta, obchodní zastoupení významné zahraniční společnost působící v oblasti prodeje laboratorní techniky, klíčového hráče na trhu obsazujeme pozici obchodního ředitele. Na této pozici bude hlavním úko-lem rozvoj obchodní strategie, vztahu se stávajícími zákazníky a získání nových zákazníků a zodpovědnost za celkový chod zastoupení firmy pro CZ/SK trhy.

Popis pozice/náplň práce:

VAŠÍM PRVOŘADÝM ÚKOLEM BUDE:
• Udržování dobrých vztahů s obchodními partnery
• Řízení obchodního týmu
• Udržování stabilní obchodní sítě a akvizice nových obchod-ních partnerů
• Prosazování a propagace značky na trhu
• Zajištění plánovaných finančních obratů
• Dohled nad celkovým chodem obchodní kanceláře – 1O lidí
• Reporting jednateli společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání – ideálně chemické, alternativně přírodověda nebo medicína podmínkou
• Doložené víceleté úspěchy získané v obchodu v oblasti pro-deje laboratorní techniky podmínkou – minimálně na pozici seniorního obchodníka či vedoucího obchodního týmu
• Prokazatelné zkušenosti se získáváním nových zákazníků
• Dobrá znalost angličtiny (mluvené i psané)

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY:
• Dynamická a silná osobnost s obchodním duchem
• Flexibilní, aktivní a iniciativní přístup
• Samostatnost a rozhodnost
• Silné organizační a komunikační dovednosti
• Schopnost systematické práce s týmem a jeho motivace
• Analytické myšlení, pečlivost a důslednost
• Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

• Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí a špičkovými produkty – na ČR trhu už 30 let
• Možnost podílet se na budování a dalším rozvoji značky
• Růst ve společnosti – do budoucna je zde reálná možnost převzetí role ředitele zastoupení
• Motivující finanční ohodnocení
• Služební automobil
• Benefity náležející k pozici

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
Praha

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha