Global Senior Electrical Engineer

Tento inzerát je dostupný v jazyce:  angličtina

Společnost
Mezinárodní společnost zabývající se výrobou komponentů pro automotiv. Společnost má výrobní závod v Moravskoslezském kraji, který patří mezi největší závody holdingu. Celosvětově firma zaměstnává přes 4000 lidí.

Popis pozice/náplň práce:

• Být součástí globálního týmu pro vývoj vysoce přesných řešení snímání pro automobilový trh
• Zodpovědný za celkový návrh, validaci a řešení všech problémů souvisejících s elektřinou pro snímací produkty
• Technická dokumentace včetně DFMEA, WCCA, bezpečnostní dokumentace, a P-diagramy
• Pomoc s tvorbou a dokončením programu DVP&R
• Asistence týmu při návrhu obvodů
• Simulace obvodů a počáteční vývojové testování pro příslušné programy
• Testování produktů a shromažďování dat pomocí DMM, osciloskopu a dalších testovacích zařízení
• Reportování Engineering Managerovi

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Více než 5 let praxe v oboru elektrotechniky
• Zkušenosti z prostředí automotiv společnosti výhodou
• MS Office, Windows (pokročilá úroveň)
• Silné komunikační dovednosti, schopnost řešit problémy, znalost softwaru
• Vysokoškolské vzdělání v oblasti elektro
• Komunikativní úroveň angličtiny
• Znalost norem pro funkční bezpečnost elektrických a/nebo elektronických systémů (ISO26262)

Nabízíme:

• Zázemí mezinárodní a stabilní společnosti
• Práce v rychle se měnícím globálním prostředí
• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity, home-office

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Opava