HSE Manager

Tento inzerát je dostupný v jazyce:  čeština

HSE Manager

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost podnikající v potravinářském průmyslu. Jejich lokální pobočka byla vybrána centrálou jako strategický závod a v současné době do ní proudí celá řada investic a nových projektů. V souvislosti s tímto rozvojem společnost obsazuje pozici HSE Manager, který bude součástí seniorního leadership týmu.

Popis pozice/náplň práce:

• Zodpovědnost za řízení a zavádění HSE standardů a příslušných procesů
• Vedení, motivace a rozvoj 5členného týmu
• Znalost příslušných technických požadavků v HSE a zajištění souladu s regulačními požadavky a zásadami společnosti
• Zodpovědnost za plnění všech bezpečnostních auditů
• Plánování a kontrola rozpočtu a dodržování všech interních a externích norem
• Analýza rizik a následná implementace opatření k minimalizaci nehod, materiálních škod, bezpečnostních incidentů a dopadů na životní prostředí
• Podpora při realizaci nových projektů
• Úzká spolupráce s regionálními týmy
• Zodpovědnost za údržbu a kontrolu systémů PO a BOZP
• Reporting na ředitele závodu

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Silné manažerské dovednosti, praxe na manažerské pozici alespoň 5 let
• Zkušenosti na pozici HSE/EHS/BOZP manažera ve výrobní společnosti
• Znalost bezpečnostních a enviromentálních předpisů
• Proaktivní, komunikativní osobnost s orientací na člověka
• Výborná znalost angličtiny

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
• Příspěvek na životní/penzijní připojištění
• Závodní stravování
• Zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
• Cafeterie, Multisport karta,…
• Využití jazykových schopností
• Služební automobil i k osobním účelům

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Opava

Odpověď na inzerát:

Pro odpověď na inzerát je nutné se nejprve přihlásit.