Manažer údržby

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost s výrobním závodem s 60 zaměstnanci v Brně hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer údržby

Popis pozice/náplň práce:

· Plánování údržby celého závodu
· Operativní řízení údržby celého závodu metodou TPM
· Vedení a motivace týmu údržby – 3 - 5 lidé
· Plánování, řízení a kontrola údržby strojů za účelem dosažení plynulého provozu
· Zajištění technických požadavků výroby a navazujících procesů
· Údržba strojového parku
· Facility manaqement
· Kontrola a nastavení smluv s dodavateli a servisních smluv
· Komunikace a vyjednávání s dodavateli, nákup náhradních dílů a evidence skladu
· Správa rozpočtu oddělení
· Reporting řediteli závodu

Potřebné znalosti/očekáváme:

· Víceleté pracovní zkušenosti na pozici manažera nebo teamleadera údržby podmínkou
· Technické vzdělání (min. SŠ) a technické myšlení podmínkou
· Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou (min. B1)
· Aktivní hands-on přístup k řešení problémů
· Výborné organizační dovednosti
· Znalost metod preventivní a prediktivní údržby

Nabízíme:

· Motivující finanční ohodnocení
· Možnost seberealizace a profesního růstu
· Smysluplné uplatnění zkušeností a znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Jihomoravský kraj/Brno-město