Obchodní ředitel pro západní Evropu

Naším klientem je společnost dodávající stroje, zařízení, technologické linky a investiční celky pro odvětví těžebního, energetického a chemického průmyslu.

Popis pozice/náplň práce:

• Péče o stávající klienty a akvizice nových zákazníků převážně v regionu západní Evropy
• Rozvoj dalších zahraničních trhů a produktových řad, které skupina nabízí
• Tvorba nabídek, jednání se zákazníky po obchodní i technické stránce
• Zodpovědnost za objednávkový systém a dodání produktu/stroje klientovi
• Zodpovědnost za řízení malé kanceláře v Německu – obchod a sklad
• Vedení, motivace a rozvoj týmu
• Reporting generálnímu řediteli za skupinu

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Zkušenosti na mezinárodní obchodní pozici alespoň 5 let
• Silné komunikační dovednosti
• Zkušenosti s mezinárodním obchodem
• Zkušenost s kusovou výrobou
• Znalost strojírenských technologií (není třeba technické vzdělání)
• Nekonfliktnost, kreativita, organizační dovednosti
• Výborná znalost anglického a německého jazyka
• Ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme:

• Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
• Služební automobil i k osobním účelům
• Dovolená v délce 30 dní ročně
• Využití jazykových dovedností

Lokalita: Home office + Wiesbaden + dojíždění po klientech

Lokalita/místo výkonu práce:

Plzeňský kraj/Plzeň-město