E-mobility Engineering Specialist

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou lehkých, středních a těžkých užitkových vozidel, autobusů a speciálních vozidel obsazujeme klíčovou pozici do týmu e-mobility.

Popis pozice/náplň práce:

Vybraný kandidát má za úkol ve spolupráci s nadřízeným definovat strukturu vysokonapěťové architektury pro všech-na rozhraní elektrických pohonů (hybridní - elektrický - trolej- palivové články).
Zajišťuje, aby vysokonapěťové systémy odpovídaly očekávanému funkčnímu rozhraní a výkonu. Odpovídá za správu dokumentace a komponentů v rámci týmu elektromobility.

Hlavní úkoly vybraného kandidáta:
Navrhuje vysokonapěťovou strukturu vozidla
Navrhuje vývoj vlastních i dodavatelských produktů
Odpovídá za správu vysokonapěťového systému a jeho funkčnosti
Odpovídá za kompletaci veškeré dokumentace podle standardů procesů Iveco
Odpovídá za řízení cílů technické kvality a akceptace DFMEA dodavatelem
Odpovídá za kontrolu a dohled nad procesy workflow
Odpovídá za kontrolu a dohled nad definováním a dokončením technické dokumentace a zda doporučení týkající se HV systému a funkcí jsou dobře exportována a zahrnuta do servisní a uživatelské příručky
Zajištění, aby vysokonapěťové systémy odpovídaly očekávanému funkčnímu rozhraní a výkonu
Zajištění podpory na centrální úrovni, vč. definice DFMEA
Spolupracuje s ostatními odděleními napříč společností (nákup, výroba, technologie, služby)
Spolupracuje a účastní se projektů elektromobility pro segment BUS
Konzultuje řešení systémů s dodavateli
Informuje dodavatele o systému vysokonapěťové architektury

Potřebné znalosti/očekáváme:

Znalosti získané během VŠ vzdělání se zaměřením na silnoproud podmínkou
Znalost elektronických obvodů a schémat vysokého napětí
Vyhláška 194 o odborné způsobilosti v elektrotechnice - paragraf 6
Aktivní znalost angličtiny pro denní komunikaci s nadřízeným
PC znalosti - MS Office, CATIA nebo jiný vývojový software
Proaktivní přístup a chuť pracovat na projektech v mezinárodním prostředí
Vynikající komunikační a organizační schopnosti pro řízení projektů

Ochota rozvíjet své znalosti v oblastech:
Norem na homologaci a shodu výrobku
Správa a standardy sítě CAN bus (CAN 2.0 b, SAE J1939, ISOBUS ISO 11783) a také komunikační protokol LIN.
Rozhraní E/E komponent (analogové, digitální, PWM, H můstek)
Znalost funkční bezpečnosti (ISO26262, ISO13849 and ISO15998)
Architektura vozidel, znalost automobilových témat, elektrifikovaných a hybridních vozidel
Vysokonapěťové bezpečnosti a funkční bezpečnosti

Nabízíme:

Možnost podílet se na klíčových projektech společnosti
Práci v inovativním oboru e-mobility
Příležitost vhodnou i pro motivovaného absolventa, s možností stát se expertem v dané oblasti
Rozvoj znalostí a dovedností vybraného juniorního kandidáta v atraktivní oblasti e-mobility
Práci s přátelském mezinárodním prostředí s podporou kolegů i nadřízeného
Možnost využití jazykových znalostí – denní komunikace + pravidelné jazykové kurzy
Motivující finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Pardubický kraj/Ústí nad Orlicí